Hasta Karyolası İstanbul
Hasta Karyolası Katalog
Hasta Karyola Siparişi
Hasta Karyolası Sipariş Ve Destek Hattı
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.35965.3811
Euro6.07216.0965
Hava Durumu
Anlık
Yarın
9° 2°
Site Haritası
Takvim
Etiketler
hasta karyolası, hasta yatakları, lazımlıklı hasta yatakları, hasta yatakları kiralama, hasta yatağı fiyat, ortopedik hasta yatağı, ucuz hasta yatakları, lazımlıklı hasta karyolası,hasta karyolası imalatı,
Tavsiye Firmalar
  • Emek Sağlık Hasta Yatağı

  • Hasta Yatakları

  • Haskar Hasta Yatağı

  • Radikal Medikal Hasta Yatağı

  • Hürriyet Medikal Hasta Yatakları

Hasta Karyolası Ve Hasta Yatakları

Hasta Karyolası Yatakları (Şilte) Ve Havalı Hasta Yatağı Çeşitleri

Her çeşit hasta yatağı sitemizden şipariş verebilirsiniz. Emek Sağlık bir imalatçı firma olduğu için, firmamızdan yapacağınız alışverişlerde imalat fiyatlarından ürün sahibi olabilecek veya ekonomik fiyatlarla kiralama yapabileceksiniz

Lazımlıklı hasta yatağı kiralama ve satışını yapan şirketimiz, İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirler başta olmak üzere, Türkiye çapında tüm il ve ilçelere kiralama ve satış hizmetini ulaştıracak kapasiteye ulaşmıştır.

Hasta rahatlığını temel prensip edinerek kaliteli ve sağlam yapılı tuvaletli hasta yatakları üretmemiz ve pazarlama, zamanında teslimat, garanti ve teknik servis gibi hususlara odaklanarak oldukça profesyonel ekibimizle satın aldığınız ürünü aynı gün içinde adresinize teslim etmemiz gibi bizi diğer firmalardan ayıran temel çalışma prensiplerimizle hasta yatakları kiralama ve satışını yapan şirketimiz medikal sektörde haklı bir üne kavuşmuştur.

Hasta ve hasta yakınlarının temel ihtiyacı olan hasta yatağı, karyolası, havalı yatak gibi ürünleri sizlerin mağdur olmayacağı kısa bir süre içinde adresinize teslim ederek, ücretsiz olarak kurulum ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini gerçekleştiriyoruz

Bir hasta karyolasına ihtiyaç duyduğunuz zaman 7 gün 24 saat açık olan çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimizden hastanızın durumuna uygun yatak veya karyola konusunda tavsiye alabilir, web sayfalarımız üzerinden online satın alma ve kiralama işlemlerini yapabilirsiniz.

Diyaliz merkezleri, hastaneler, huzurevi, sağlık merkezleri ve evinizde kullanabileceğiniz yataklar firmamızda elektrikli, abs, korkuluklu, tuvaletli, lazımlıklı ahşap gibi çeşitli model ve özelliklerde üretilmekte, satış ve kiralaması yapılmaktadır.

Üretim, pazarlama, teslimat ve kurulum işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız hasta yatağı modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve hasta yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir. Tüm modelleriz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

Hasta Yatakları Ana Gruplarımız: Elektrikli Hasta Karyolaları, ABS Özellikli Hasta Yatakları, 2 Hareketli Hasta Yatakları, 3 Hareketli Hasta Karyolası, 4 Hareketli Hasta Karyolası, Motorlu Hasta Yatakları, Ahşap Hasta Karyolası, Lazımlıklı Hasta Karyolası

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama ihtiyacınızı Emek Sağlık firması kiralama servisinden bilgi alarak sağlayabilirsiniz. Yetkili personelimize iletişim bilgilerinizi verdikten sonra aynı gün içinde İstanbul ve tüm semtlerine servis yapılır. Hasta yatağı kiralama anlaşmamız bir aylık bir süreç için yapılarak tahsilat yatak teslimatı ve montajı bittikten sonra yapılır. Karşılıklı olarak 1 aylık kiralama anlaşması için belge düzenlenir. Müteakip aylarda Emek Sağlık sizinle iletişime geçerek kiralama hizmetinin devam edip etmeyeceği konusunda bilgi alır. Kiralama anlaşmasına uygun olarak hizmet almaya devam etmeniz takdirde 2. ay ve takip eden aylar için ücretlerde %5 indirim sağlanır. Hasta karyolası veya yatağı kiralama hizmetini artık almak istemiyorsanız, firmamız teknik ekibi hasta karyolasını uygun olduğunuz bir zamanda sizden teslim alacaktır.

Kiralık hasta yatağı ve lazımlıklı hasta yatakları çok uygun fiyatları ve zengin çeşitleriyle Emek Sağlık firmasında.

Elektrikli Hasta Yatakları

Elektrikli hasta yatakları karyola çatısı üzerine yerleştirilen motorlar sayesinde  çalışır. Motor, elektrik enerjisi veya pil ile çalıştırılabilir. Karyolanın motorlardan gelen hareketi el kumandası ile kontrol edilir. Bu tip hasta karyolası çeşitlerine kumandalı hasta yatakları denilir. Çoğunlukla motorlu hasta karyolası diye de kullanılan bu tanım Elektrikli Hasta Yatakları diye de geçebilir.

Lazımlıklı Hasta Yatağı Çeşitleri

Hasta Karyolası modelleri içinde elektrikli hasta yatakları bir kaç grupta adlandırılabilir. Lazımlıklı Hasta Yatakları, İki Motorlu Hasta Yatakları, Üç Motorlu Hasta yatakları ve Dört Motorlu Hasta Yatakları gibi. Genel olarak da Ekonomik Elektrikli Hasta yatakları, Asansörlü Hasta Yatakları ve Yoğun Bakım Hasta Yatakları gibi isimlerle de adlandırabiliriz. Bu tip yatakların işlevsel özellikler, aşağıda kısaca anlatılmıştır.

İKİ MOTORLU HASTA KARYOLASI NASIL KULLANILIR?

İki motorlu adından da anlaşılacağı gibi hasta yatakların motorlarının iki adet olmasıdır. Genelde dual motor dediğimiz iki motorunda tek bir düzenekte kullanıldığı motor çeşitleri kullanılmaktadır. Daha kaliteli olarak piston motorlarda hasta karyolası sektöründeki yerini almıştır. İki motorlu elektrikli hasta yataklarının özelliği baş ve ayak kısımlarının kalkmasıdır. Kumanda yardımıyla hasta karyolasının baş kısmını kaldırarak hastanızın uyanık vaziyette yemek yeme, televizyon seyretme ve dinlenme gibi bir çok aktivitesini yapmasına olanak sağlar. Ayak kısmının kalkması ise ayakların dinlenmesinde, ağırlık merkezlerin değiştirilip yaraların oluşmasına engel olmada ve hastanın rahat ettiği pozisyonları yakalamanıza olanak sağlar. İki motorlu hasta karyolaları elektrikli hasta yatakları fiyatları arasında ekonomik fiyatları açısından tercih edilen hasta karyolası modelidir.

Üç Motorlu Elektrikli Hasta Yatağı

Halk tabirinde asansörlü hasta karyolası diye de bilinir. En büyük özelliği bu tip hasta yatakları komple iskelet halinde aşağı ve yukarı hareket edebilir. İki motorlu hasta yataklarına karşın üçüncü bir motoru daha mevcuttur. Üçüncü motorun hasta karyolasını alçaltması ve yükseltmesi sağlanır. Peki Bu özellik ne işe yarar. Hasta Yatağını alçalttığımız da bize hastamızı kolay bir şekilde hasta yatağına yerleştirmemizi sağlar. Yine gerektiğinde hastanın transferinde kolaylık sağlar. Yükseltildiği zaman ise hastamızın bakımlarını kolay bir şekilde eğilmeden ve hastayı yıpratmadan yapmamızı sağlar. Üç motorlu hasta yataklarını tercih ederken farklı farklı firmaların karyolası ile karşılaşabiliriz. Burada dikkat etmemiz gereken en önemli konu hasta yatağı alçaldığında en alçak seviyeye gelebiliyor mu? Yükseldiğinde ise ne kadar yükselebiliyor. Asansörlü üç motorlu elektrikli hasta yatakları genelde bakıma ihtiyaç duyan hastalar için ideal hasta yatağı çeşididir.

Dört Motorlu Elektrikli Hasta Yatağı

Genelde alman hasta karyolasında ve yoğun bakım hasta karyolasında görülen elektrikli hasta yatakları modelidir. Baş kısmı kalkar, ayak kısmı kalkar, asansör özelliği vardır ve duruma göre trendelenburg yapabilen çeşitleri vardır. Dört motorlu elektrikli hasta yataklarının içinde en çok tercih edilen Alman hasta karyolasıdır. Evde kullanımlarda en ideal hasta karyolası olma özelliğine sahiptir. Ahşap görünümü sayesinde hastane veya klinik odasında yatıyor hissi uyandırmaz. Hastayı psikolojik olarak rahatlatır.

Yoğun Bakım Elektrikli Hasta Karyolası gerekli bilgiler 

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında dikkat edilmesi gereken konu firmalarda asansörlü üç motorlu hasta karyolaları yoğun bakım hasta karyolası diye satılmaktadır. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur.

Havalı hasta yatakları, lazımlıklı hasta yatakları tüm çeşitleriyle ve ev tipi hasta karyolası fiyatları bu sitede yayınlanmaktadır. Biz firma olarak kaliteyi en üst seviyede tutuyoruz. Çünkü hasta bizim için önemlidir.

ARKALIĞI KALDIRMA POZİSYONU
Kumanda sayesinde otomatik olarak zorlanmadan hastanın sırt kısmını rahatlıkla kaldırabilirsiniz. Hasta kenidisini istenilen seviyeye gelince rahat bi şekilde durabilir.

BACAK KALDIRMA POZİSYONU
Hastanın ayaklarını kaldırmak için kumanda sayesinde otomatik olarak kaldırabilirsiniz. Ayak pozisyonu kaldırarak kan dolaşımını sağlayabilirsiniz. Hastanın ayakları devamlı olarak düz veya oturma şeklinde olursa şişme riski vardır. Hasta karyolasında ayakları kaldırırsanız kan dolaşımını sağlar ve ayakları dinlendirmiş olursunuz.

YUKARI AŞAĞI ASANSÖRLÜ HASTA KARYOLASI İNDİRME POZİSYONU
Genellikle yukarı aşağı asansörlü hasta karyolasını kilolu hastalar tercih eder. 3 motorlu asansörlü hasta yatakları motor gücü daha yüksektir. 200 ve 250 kilo taşıma kapsitesi vardır. Bu sebepten dolayı hastanın inişi sırasında tam yere kadar indiği için 3 motorlu hasta karyolası hasta rahat bi şekilde inebilir veya tekerlekli arabanın seviyesine getirip rahat bir şekilde oturabilir. Biz Emek Sağlık olarak özel ürettiğimiz 2 motorlu hasta karyolasının veya 3 motorlu hasta yatağının minimum seviyeye inmesini sağlıyoruz.

AHŞAP HASTA KARYOLASI NEDEN TERCİH EDİLİR
Ahşap hasta yatağı neden tercih edilir? Ahşap hasta karyolası ev ortamında hastanın piskoloji bozulmasın evde hastane ortamı olmasın, hasta kendini yatağa baglı hissetmesin, baza tipinde olduğu için hasta kendini daha rahat hisseder. Evde çocuk varsa piskolojisi bozulmasın diye tercih edilir. Emek Sağlık olarak özel ürettiğimiz ahşap hasta yataklarını sitemizden inceleyebilirsiniz.

LAZIMLIKLI HASTA KARYOLASI
Emek Sağlık firması olarak müşterilerimizden gelen talepler üzerine lazımlıklı hasta yatağı imalatına başlamış bulunmaktayız. Devamlı yatan hastaların yerlerinden kalkmadan ihtiyaçlarını yattığı yerden görebilmesi için özel olarak üretilen lazımlıklı hasta karyolası konforlu bir şekilde yapılmıştır.

Hasta karyolası kiralama ve satışı yaptığımız iller:
İSTANBUL, ANKARA, İZMİR, ADANA, ADIYAMAN, AFYONKARAHİSAR, AĞRI, AKSARAY, AMASYA, ANTALYA, ARDAHAN, ARTVİN, AYDIN, BALIKESİR, BARTIN, BATMAN, BAYBURT, BİLECİK, BİNGÖL, BİTLİS, BOLU, BURDUR, BURSA, ÇANAKKALE, ÇANKIRI, ÇORUM, DENİZLİ, DİYARBAKIR, DÜZCE, EDİRNE, ELAZIĞ, ERZİNCAN, ERZURUM, ESKİŞEHİR, GAZİANTEP, GİRESUN, GÜMÜŞHANE, HAKKARİ, HATAY, IĞDIR, ISPARTA, KAHRAMANMARAŞ, KARABÜK, KARAMAN, KARS, KASTAMONU, KAYSERİ, KIRIKKALE, KIRKLARELİ, KIRŞEHİR, KİLİS, KOCAELİ, KONYA, KÜTAHYA, MALATYA, MANİSA, MARDİN, MERSİN, MUĞLA, MUŞ, NEVŞEHİR, NİĞDE, ORDU, OSMANİYE, RİZE, SAKARYA, SAMSUN, SİİRT, SİNOP, SİVAS, ŞANLIURFA, ŞIRNAK, TEKİRDAĞ, TOKAT, TRABZON, TUNCELİ, UŞAK, VAN, YALOVA, YOZGAT, ZONGULDAK
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
603 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın