Hasta Karyolası İstanbul
Hasta Karyolası Katalog
Hasta Karyola Siparişi
Hasta Karyolası Sipariş Ve Destek Hattı
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.37285.3943
Euro6.08676.1111
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 8°
Site Haritası
Takvim
Etiketler
hasta karyolası, hasta yatakları, lazımlıklı hasta yatakları, hasta yatakları kiralama, hasta yatağı fiyat, ortopedik hasta yatağı, ucuz hasta yatakları, lazımlıklı hasta karyolası,hasta karyolası imalatı,
Tavsiye Firmalar
  • Emek Sağlık Hasta Yatağı

  • Hasta Yatakları

  • Haskar Hasta Yatağı

  • Radikal Medikal Hasta Yatağı

  • Hürriyet Medikal Hasta Yatakları

Anasayfa

HASTA KARYOLASI VE HASTA YATAKLARI İMALATI VE SATIŞI

Hasta Yatağı ve Hasta Karyolası çeşitlerini uygun fiyatlarla sitemizden satın alıp, kiralama yapabilirsiniz. Hasta Yatağı Kiralama İstanbul ve tüm semtleri için geçerli bir hizmetimizdir. Lazımlıklı ve ev tipi hasta yatağı çeşitleri de firmamızda mevcuttur.

2 Motorlu Hasta KaryolasıHasta KaryolasıHasta KaryolasıHasta Karyolası
Hasta KaryolasıHasta KaryolasıHasta KaryolasıHasta Karyolası
Hasta KaryolasıHasta KaryolasıHasta KaryolasıHasta Karyolası

Hasta Karyolası İmalatı

Firmamız öncelikli olarak İstanbul ili ve ilçeleri olmak üzere bayi ve temsilciliklerinin bulunduğu diğer il ve ilçelere de kendi imal ettiği hasta karyolası çeşitlerini satılık veya kiralık seçenekleriyle ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktadır. Hasta karyolası kiralama İstanbul hizmetimizden yararlanan müşterilerimiz kiraladıkları karyolanın nakliyesi ve kurulumu için ayrıca bir ücret ödememektedirler. İstanbul dışından hasta yatağı veya hasta karyolası siparişi veren müşterilerimizin ürünleri ise montaj işlemleri yapıldıktan sonra ambar veya kargo şirketi aracılığıyla teslim edilmektedir.

Firmamızda üretimi yapılan hasta yatakları hem ekonomik hem kaliteli hem de sağlam olarak imal ediliyor ve hastanızın sağlığını tehdit etmeyecek güvenlik ekipmanlarıyla donatılmış şekilde kullanıma sunuluyor. En çok tercih edilen hasta karyolası modellerimiz, motorlu ve kumandalı, hastanın veya bakıcısının kullanımını rahat bir şekilde gerçekleştirebildiği hasta karyolası modellerimizdir. Bu hasta karyolası modellerimiz sahip oldukları fonksiyonlar ve ağırlık taşıma kapasitelerine göre farklı kategorilerde toplanmıştır.

2 Motorlu Hasta Yatakları

Hasta karyolası sektöründe dual motorlu olarak da bilinen bu iki hareketli hasta yatakları hasta olan insan için en gerekli olan iki hareketin karyola mekanizması sayesinde kolaylıkla yapılabilmesini sağlamaktadır. Bu tip hasta yataklarında bulunan birinci elektrikli motor hastanın belden yukarı doğrulma hareketini yapabilmesine olanak sağlar. Bu işlem hastayı yormayacak şekilde sadece hasta karyolası kumandası üzerindeki bir butona basarak gerçekleştirilmektedir. Bu yatakların ikinci hareketi ise hastanın ayaklarını yukarı aşağı yönde hareket ettirebilmesine imkan veren ayak ucu hareketidir.

3 Motorlu Hasta Yatakları

Üç motorlu yani hastanın hareket ihtiyacını üç değişik konumla karşılayabilen bu hasta yatakları piyasada piston motorlu hasta yatağı olarak da bilinmektedir. Karyolanın hastaya en faydalı ve özel hareketi, yatağın bütün olarak aşağı yukarı yönde asansör hareketi de denilen bir mekanizmaya sahip olmasıdır. Bu hareket kabiliyeti sayesinde hasta yataktan indirilmek istendiğinde yatak düşük bir seviyeye indirilerek daha rahat bir şekilde bu eylemin yapılması sağlanmaktadır. 3 motorlu yatakların diğer ve önemli bir faydası da hastaya bakım veren bakıcı, hemşire gibi personelin bakım hizmetini daha rahat bir şekilde verebilmesini sağlamasıdır.

4 Motorlu Hasta Yatakları

Trendelenburg hareket sistemi ile yoğun bakım hastaları için özel olarak üretimi yapılan dört motorlu hasta yatakları 3 motorlu hasta yataklarının tüm özelliklerine sahiptir. Ağırlık taşıma kapasiteleri aynıdır. Hasta karyolası fiyatları açısından düşünüldüğünde ise en pahalı hasta yatakları 4 motorlu hasta yataklarıdır. En ucuz hasta yatakları ise 2 motorlu hasta yatağı çeşitleridir.

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmetimiz İstanbul'da çok tercih edilen ve kısa dönem yatış verilen hastaların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak verdiğimiz bir hizmettir. Bu hizmetimizden İstanbul ve semtlerinde ikamet eden tüm müşterilerimiz ücretsiz nakliye ve montaj avantajlarıyla faydalanabilirler.

Her çeşit hasta yatağı sitemizden şipariş verebilirsiniz. Emek Sağlık bir imalatçı firma olduğu için, firmamızdan yapacağınız alışverişlerde imalat fiyatlarından ürün sahibi olabilecek veya ekonomik fiyatlarla kiralama yapabileceksiniz
26.12.2017